I. Lónyay Hadibajnokság

A verseny célja: az egyházi iskolák diákjai számára szeretnénk a honvédelem, az önzetlen hazaszeretet, a bajtársiasság ideáit közvetíteni, egyben nemes versengés közepette lehetőséget adni számukra, hogy edzettségükről és szellemi-fizikai felkészültségükről is számot adhassanak.

Résztvevők: Meghívás alapján egyházi középiskolák (nem kizárólag) 9- 12. évfolyamos diákjai.

A verseny fő szervezője: a Lónyay Utcai Református Gimnázium és Kollégium együttműködve az MH vitéz Szurmay Sándor Budapest Helyőrség Dandárral és Budapest Főváros Védelmi Bizottságával.

A verseny ideje: 2018. március 24. (szombat) 09.00-14.00 óra között.

A verseny helye: 1092 Budapest, Kinizsi utca 1-7.

Programok:

08.15-08.45 Regisztráció, ellátmány vételezése
09.00 Megnyitó, áhítat és a verseny megáldása
09.20-12.00 Versenyszámok
12.15 Ebéd
13.15 Eredményhirdetés
13.45 Zárás, elbocsájtó áldás vétele

Versenyszámok:

Fegyveres lépcsőfutás
Ügyességi pálya négykeréken
Lövészet légpuskával
Fegyverismeret
Tornatermi akadálypálya
Lézerlövészet
Honvédelmi, történelmi, egészségügyi, rendvédelmi elméleti tesztek

Verseny jellege: Iskolák közötti csapatverseny. Csapat létszáma 4 fő. A csapat összetétele nincs meghatározva. Vegyes csapat férfi kategóriában indul.

Nevezés: A versenyre elektronikus úton lehet nevezni a mozes.edina@lonyayrefi.hu e-mail címre elküldött, a gimnázium honlapjáról letölthető nevezési lapon. Húsz csapat részvételére van lehetőség (iskolánként maximum két csapat jelentkezhet).

Nevezési határidő: 2018. március 10-én 12:00 óráig.

Nevezési lap letölthető a  www.lonyayrefi.hu honlapról! Nevezési díj nincs!

Csatolt állományok