A Bibliamúzeum időszaki kiállítási terében A csodálatos kenyérszaporítás – Karátson Gábor akvarelljei Márk evangéliuma szerint címmel a festőművész Márk evangéliumához készített akvarelljeit mutatjuk be.

A Bibliamúzeum szeretettel meghívja Önt A csodálatos kenyérszaporítás című kiállítására 2017. október 25-én 17 órára.

A kiállítást Bogárdi Szabó István református püspök nyitja meg, közreműködik: Tímár Sára (ének) és Halászi Lehel (furulya).

A kiállítás megtekinthető 2018. február 10-ig.

A tárlat annak a gazdag életművet felvonultató, három párhuzamosan futó kiállítás-sorozatnak a része, amelyek átívelve az adventi készülődésen és a karácsonyon február elejéig várják a látogatókat a Bibliamúzeumban, az Evangélikus Országos Múzeumban és a Németajkú Református Egyházközség Hold utcai templomában.

Csatolt állományok