Az ige testté lett – Találkozások Istennel és emberekkel – egy erdélyi házaspár vallomásai

Máriacelltől Csíksomlyóig - reformátusként

Ábrám Noémi többgyerekes erdélyi református hívő édesanya és feleség egyedül végiggyalogolt  a Máriacelltől Csíksomlyóig húzódó 1400 km-es zarándokúton.  Élményeiről könyvet jelentett meg  Máriazelltől Csíksomlyóig – Találkozás Istennel és emberekkel címmel.

Férje, Ábrám Zoltán: Az ige testté lett című könyvével együtt mutatják be az alkotásokat november 19-én vasárnap a Budai Református Egyházközségben.

Mindkét alkotó személyesen is köztünk lesz, elhozzák magukkal Ábrám Zoltán: Az erdélyi református élet jelképei című fotókiállításukat is. Mindenkit szeretettel várunk 10 órakor a templomba az istentiszteletre és utána, kb. 11.30 órakor a Szilágyi Dezső tér 3-ban lévő nagyterembe.