Jubileumi gyülekezeti nap a Rákoscsabai református templomban

Rákoscsaba fennállásának 950. és a Reformáció 500. évfordulója alkalmából augusztus 27-én vasárnap 10 órától gyülekezeti napot szervezünk.

A gyülekezeti nap keretében meghívjuk az elmúlt évtizedek során a gyülekezetünkben konfirmáltakat ünnepi fogadalommegújító istentiszteletre úrvacsoraosztással.

Az istentiszteletet követően emléktábla-koszorúzásra kerül sor, majd a nagy gyülekezeti teremben emlékkiállítás következik szeretetvendégséggel, beszélgetésekkel, emlékek felelevenítésével.

Kérjük, aki rendelkezik konfirmációi csoportképpel, valamilyen különleges emléktárggyal templomunk múltjából, hozza be a Lelkészi Hivatalba.

​Az eseményre regiszrálni lehet a rakoscsabaikonfirmaltak@gmail.com e-mail címen vagy a facebook rakoscsabaikonfirmaltak csoporjában.